Category: DEFAULT

9 thoughts on “ Mrdvě ”

  1. Prakticky obdobně jsem na tom u závěrečné hlukovky „Žlivě/Mrdvě v studiu Pon Terex (Neomezující výrony bez nápadu)“, jejíž dvě části okupují další půlhodinku tvořící závěrečný štych celé nahrávky, která je opět pouze pro velmi úzké či velmi „oupnmájnd“ publikum.
  2. nESMysl by ESM, released 17 July 1. 03 - Žlivě/Mrdvě V Štúdiu Pon Terex (Neomezující Výrony Bez Nápadu) CD, sixth album czESMoravian group.
  3. 03 - Žlivě/Mrdvě V Štúdiu Pon Terex (Neomezující Výrony Bez Nápadu) by Eine Stunde Merzbauten, released 17 July
  4. FOBIA webZINE - aktuality nejen z CZ undergroundu, recenze, reporty, rozhovory, koncerty, pravidelná aktualizace.
  5. Tak dnes už nejen mistr zvuku, ale mistři zvuku a zvukových efektů. Máme zde 6 album Eine Stunde Merzbauten na kterém jsou 3 skladby tvořící celek v trvání cca hodinu. Oblažují i magickým vydáním, které bylo stanoveno na – což je 1+7+7+2+1+7 = 25, 2 + 5 = tumbrofunpuwisgio.linkthandcreatnogigmechifootbarilomor.infoinfo výklad se hodí, když potřebuje zjistit, jak se bude nějaká záležitost vyvíjet a jak dopadne.
  6. Jenomže přichází velké finále v podobě „Žlivě / Mrdvě v štúdiu Pon Terex (Neomezující výrony bez nápadu)“. Pamatuji se na svůj první výron a neřekl bych, že by byl bez nápadu. Ten nápad byl sice jenom krátký jako výron sám, ale něco moudrého v něm asi bylo. No .
  7. Profil kapely Eine Stunde Merzbauten (jazz-electronica) z města Most, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky.
  8. 1. HlaSlova (Slabý text) 2. Svět L.O.M. (Volná improvizace na blikající světlo) 3. Žlivě/Mrdvě V Štúdiu Pon Terex (Neomezující výrony bez nápadu).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Design & Developed By Themeseye

https://cotartosibulcessmedeleveapopo.co/comtichathatomir/brass-tacks-the-torpedos-3-blow-me-or-die-vinyl-lp.php